آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی فوقالعاده شرکت در روز دوشنبه مورخ 03/08/1400 از ساعت 10 در محل دفتر مرکزی شرکت واقع در خیابان بخارست- خیابان دوازدهم-پلاک 16-واحد 5 برگزار میگردد، حضور بهم رسانند. همچنین سهامداران محترم میتوانند از طریق پیوند www.aparat.com/msic/live  به صورت آنلاین برگزاری مجمع را مشاهده نمایند.

با توجه به مجوز شماره 130-792522/004 مورخ 1400/07/20 سازمان بورس و اوراق بهادار و ابلاغ مصوبه ستاد مبارزه با بیماری کرونا در خصوص نحوه برگزاری مجامع عمومی "با حضور حداکثر پانزده سهامدار حقیقی یا حقوقی، بدینوسیله از کلیه سهامداران، وکیل یا قایم مقام قانونی صاحبان سهام و همچنین نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی فوقالعاده شرکت در روز دوشنبه مورخ 1400/08/03 از ساعت 10 در محل دفتر مرکزی شرکت واقع در خیابان بخارست- خیابان دوازدهم-پلاک 16-واحد 5 برگزار میگردد، حضور بهم رسانند. همچنین سهامداران محترم میتوانند از طریق پیوند www.aparat.com/msic/live  به صورت آنلاین برگزاری مجمع را مشاهده نمایند.

لازم به ذکر است همراه داشتن کارت شناسایی معتبر ( شناسنامه) یا کارت ملی، و وکالتنامه و معرفی نامه ( برای وکلا یا نمایندگان سهامداران) جهت ورود به جلسه الزامی است و رای اتخاذی تنها با این شرط قابل پذیرش خواهد بود. 

دستور جلسه:

  • تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه
  • اصلاح مواد اساسنامه
  • سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی فوق العاده است. 

 

                                                   هیات مدیره شرکت توسعه بازرگانی آهن و فولاد میلاد ( سهامی عام)

شرکت توسعه بازرگانی آهن و فولاد میلاد(سهامی عام)