شرکت گروه معدنی میلاد برنا ابرار
جهت بهره برداری از معدن بور قره آغاج زنجان، خرید تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز  در راستای عملیات دپو و استخراج  انجام پذیرفت و هم اکنون ۶هزار تن سنگ بور و سایر املاح  در شرکت وجود  دارد.

جهت بهره برداری از سرمایه گذاری در معدن بور قره آغاج زنجان، شرکت معدنی میلاد برنا ابرار اقدام به  خرید تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز  در راستای عملیات دپو و استخراج  در آن  کرد و هم اکنون ۶هزار تن سنگ بور و سایر املاح  در شرکت وجود  دارد.

معدن وابسته به این شرکت در شرایط مطلوبی قرار داد. درصدد هستیم تا از طریق همکاری با شرکت های خارجی،بستر لازم به منظور تکمیل زنجیره ارزش افزوده این محصول رامهیا کرده و با فرآوری سنگ بور به دست آمده از این معدن ،از محل فروش محصولات فرآوری شده ،ارزش افزوده مطلوبی را برای شرکت  حاصل کنیم.

خدمات معدنی شامل اکتشاف، استخراج و بهره برداری از معادن تولید و فرآوری مواد معدنی خردایش و کانه‌آرایی و ذوب مواد معدنی و تاسیسات کارخانجات مربوطه و فلوتاسیون مواد معدنی، تولید مواد شیمیایی، تحلیل و مشاوره داده‌های آنالیز مختلف مواد معدنی از قبیل ایکس‌ آر دی، ایکس آر اف، آی سی پی، سرمایه گذاری مستقیم در ایجاد و توسعه راه اندازی طرح‌های تولیدی، معدنی، اخذ نمایندگی، از شرکت‌های داخلی و خارجی در حیطه مواد معدنی و کارخانجات مرتبط و تهیه طرح‌های اکتشافی و بهره‌برداری از معادن و ایجاد توسعه و آنالیز آزمایشگاه‌های مواد معدنی مربوطه، انجام امور ثبت معادن از قبیل جی پی اس نقشه برداری ترسیم محدوده نقشه جی پی اس، مقطع زنی و مطالعات پتروگرافی و مشاوره در آنالیزهای آزمایشگاهی مواد معدنی، حفاری پودری و مغزی و لاگینگ، شرکت در مناقصه ها و مزایده های دولتی و غیردولتی و ارائه خدمات به ارگان‌های دولتی و خصوصی.

شرکت معدنی میلاد برنا ابرار (سهامی خاص) در تاریخ 18/03/99 به شماره ثبت 12946 به شناسه ملی 14009187677 با سرمایه 20،000،00،000 ریال منقسم بر 20،000،000 سهم 1،000 ریالی ثبت دفاتر گردید . مرکز اصلی شرکت استان زنجان، زنجانرود می‌باشد .
سهامداران این شرکت آقای عباسعلی رحمتی، توسعه بازرگانی آهن و فولاد میلاد و گروه معدنی نگین ابرار هستند که سهام ممتاز متعلق به شرکت توسعه و بازرگانی آهن و فولاد میلاد می‌باشد .

  • همکاری با شرکت‌های خارجی در راستای توسعه و پیشرفت
  • افزایش ارزش افزوده از محل فروش محصولات فرآوری شده
  • خرید ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز جهت عملیات دپو و استخراج مواد معدنی
  • بکارگیری از سیاست عدم خام فروشی .
  • ساخت کارخانه اسیدبوریک با استفاده از سیاست عدم خام فروشی و ایجاد سود بیشتر .
  • جلوگیری از خام فروشی و عرضه تولیدات معدن به صورت فرآوری شده .
  • همکاری با بزرگترین تولیدکنندگان مواد شوینده، شیشه و عایق .